Pravá Sicilská

káva moak

.

Made with love

Společnost Caffè Moak se od svého založení v sicilském městě Modica v roce 1967 zabývá zejména pražením a distribucí kávy. Za posledních 50 let se rozrostla do celého světa, ale její kořeny jsou hluboké. 
 
Město Modica bylo posledních 1000 let součástí mnoha důležitých civilizacích: Motyka pro Řeky, Motuca pro Římany, Mohac pro Araby. Není divu, že arabské kmeny se chtěli vrátit, když slyšeli o Giovanni Spadolovi a jeho podnikatelských aktivitách.
 
Caffè značky Moak si během několika let vytvořilo pevné základy na italském trhu a rychle se rozrostlo po celém světě. 
 
Caffè Moak operuje z vlastního ekologicky zaměřeného business komplexu o rozloze  ca. 10 000m2. Energii získává ze solárních panelů, kterými je celý komplex pokrytý.
 
Co ale především  vytvořilo tuto  kvalitní značku hodnou označení “Made in Italy”, je velmi pečlivý výběr těch nejkvalitnějších kávových odrůd z celého světa.
 
Ve spojení se speciálním systémem “single roasting”, který umožňuje respektovat organoleptické vlastnosti každého kávového zrna, nabízí zákazníkům potěšení z opravdového italského espressa. 

 

Made with love

Káva

7g
  • Caffé Espresso 55,- Kč

  • Caffé Doppio 95,- Kč

  • Caffé Espresso Lungo 55,- Kč

  • Cappuccino 75,- Kč

  • Café Latte 85,- Kč

ČAje

Prémiové čaje, 100 % přírodní ingredience – černý, ovocný a bylinkový.

  • Čaj 75,- Kč

    dle výběru

Made with love

Oceníte naši unikátní atmosféru v podobě voucheru

Voucher

Potěšte své blízké dárkovým poukazem.
Věnujete tak skvělý gastronomický zážitek, podtržený profesionálním servisem a nezapomenutelnou atmosférou. Darovat ho můžete svým blízkým, zaměstnancům nebo obchodním partnerům. Poukázky lze objednat elektronicky nebo vyzvednout přímo v restauraci. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od vydání, resp. zaplacení. Nedočerpaná hodnota je nevratná.