Výběrová selekce vín opata

Daniela Petra Janáčka

Říká se, že ve víně je pravda. 
Přijďte ochutnat svěží eko vína z vyhlášeného a oceňovaného moravského vinařství Marcinčák Mikulov či pečlivě vybraná italská vína, doporučená těmi nejlepšími someliéry a přáteli Strahovského kláštera.

Ochutnejte

ROzlévaná vína

Přijďte si posedět a odpočinout nad sklenkou dobrého vína.

Made with love

Šumivé

0,1l

Rosé

0,1l
 • Vinařství U Kostela, Polešovice 150,- Kč

  Frankovka Rosé 2022, Czech Republic

  Růžové víno s aromatickou malin a jahod. Chuť je šťavnatá a dlouhá. Zbytkový cukr a výrazný extrakt dává vínu obrovskou plnost a persistenci. Nakvášení hroznů na slupkách trvalo celou noc a proto je barva velmi sytá a vůně intenzivní. Tento proces je velmi náročný, ale pro výslednou chuť a vůni velmi důležitý.

  Obsah alkoholu: 12,5 %,
  Odrůda: Frankovka

Bílé

0,1l
 • Vinařství U Kostela, Polešovice, Czech Republic 70,- Kč

  Rozlévané bílé víno dle nabídky, informace poskytne Váš číšník.

0,1l
 • Pinot Grigio, Gorgo, Veneto, Italy 70,- Kč

  Velmi čisté a osvěžující víno odrůdy Rulandské šedé. Jemná zelenkavá barva s čistou jiskrou. Aroma je ovocné a připomíná zralé ovoce, zejména zelená jablka. V chuti osvěžující a lehké.

  Obsah alkoholu: 12,5 %,
  Odrůda: Pinot Grigio (Rulandské šedé)

0,1l
 • Eschenhof Holzer, Grüner Veltliner, Austria 70,- Kč

  Bílé víno suché z Rakouské oblasti Wagram produkované v režimu BIO. Vůně jemná florální, chuť svěží, jemná s nevtíravou kyselinkou na patře.

  Obsah alkoholu: 12 %,
  Odrůda: Veltlínské zelené

Červené

0,1l
 • Vinařství U Kostela, Polešovice, Czech Republic 70,- Kč

  Rozlévané červené víno dle nabídky, informace poskytne Váš číšník.

0,1l
 • Bardolino, Gorgo, Veneto, Italy 70,- Kč

  Víno výrazné rubínové barvy s fialkovými odlesky. Aroma je intenzivní s tóny zralého červeného ovoce, zralých třešní a sladkého koření. V chuti je šťavnaté, ovocné a hladké.

  Obsah alkoholu: 12,5%,
  Odrůdy: Corvina, Rondinella a Molinara.

0,1l
 • Casa Santos Lima Joya, Portugal 70,- Kč

  Červené suché víno s aroma sladkých třešní, dubu a vanilky. Chuť černého rybízu a červených bobulovin. Přiznaná, ale vyvážená kyselinka, jemné taniny.

  Obsah alkoholu: 11,5 % ,
  Odrůdy: Cabernet Sauvignon, Syrah, Castelão, Touriga Franca

Jedinečná selekce

Fortifikovaných vín

0,05l
 • Henriques & Henriques Special dry 3 y.o. 70,- Kč

  Madeirské, suché víno s vůní tropického ovoce, ořechů a karamelu. Vyrábí se ze směsi několika odrůd vinných rév. Zraje v dubových sudech, nejméně 3 roky. Jedná se o takzvané nesmrtelné víno – může být otevřené velmi dlouho, aniž by došlo ke změně jeho kvality. Ideálně podávejte jako aperitiv.

  Obsah alkoholu: 19 %, Zbytkový cukr: 30 g/l

0,05l
 • Henriques & Henriques Sercial 10 y.o. 150,- Kč

  Madeirské, suché víno s vůní meruněk, ořechů a vanilky. Vyrábí se z jedné odrůdy vinné révy – Sercial. Zraje v dubových sudech, nejméně 10 let. Jedná se o takzvané nesmrtelné víno – může být otevřené velmi dlouho, aniž by došlo ke změně jeho kvality. Ideálně podávejte jako aperitiv.

  Obsah alkoholu: 20 %, Zbytkový cukr: 55,1 g/l

0,05l
 • Quinta do Noval Extra dry white 70,- Kč

  Bílé, extra suché portské víno s bohatým aroma čerstvého ovoce s náznaky melounu, citrusů a tropického ovoce. Zářivá, někdy slámově žlutá barva s možností nazelenalých odlesků v okrajích sklenky. Chuť vyvážená, kulatá, s podtextem citrónu, melounu a broskví.

  Obsah alkoholu: 19,5 %, Obsahuje 13,2 g/l zbytkového cukru (sladké portské = 95g/l).

0,05l
 • Messias Ruby 50,- Kč

  Červené, sladké portské víno rubínové barvy s krásným aroma čerstvých hroznů. Svůdné a stimulující mladé víno, které si zachovalo svoji silnou a živou osobnost. Zraje ve velkoobjemových, dřevěných sudech (12 000 litrů) bez přístupu vzduchu. Délka zrání je 3 roky. Servírujeme jako aperitiv, či digestiv.

  Obsah alkoholu: 19,5 %

0,05l
 • Messias Tawny 50,- Kč

  Sladké portské víno z červených odrůd s krásným aroma ořechů a vanilky. Tmavě hnědá barva se doplňuje s chutí datlí, ořechů a jemného dřeva. Zraje v malých, dřevěných sudech (4000 litrů) s přístupem vzduchu. Délka zrání je 3 roky. Servírujeme jako aperitiv, či digestiv.

  Obsah alkoholu: 19,5 %

Ochutnejte

Vína Vinařství U Kostela

Vína našeho vinařství jsou odrůdovými víny a vždy originálem. Ke každému vínu se přistupuje individuálně a připravujeme si je již ve vinici. Od zimního řezu až po den a hodinu vlastní sklizně. Vína jsou vždy při sklizni přívlastková a podle toho jim dáváme i náležitou péči. Vína děláme moderní technologií, ale nezapomínáme ani na staré a již mnoha lety osvědčené postupy výroby vína. V našich sklepích tak můžete najít nerezové nádrže na kvašení vína, ale i dřevěné sudy na vyzrávání plných červených vín. Etiketa na lahvích je odrazem místa vzniku těchto vín. Najdete na ní věrné vyobrazení Městyse Polešovic s jeho dominantou, kostelem svatého Petra a Pavla a stylizovanými vinicemi našich nejlepších poloh v pozadí.

Mladé moderní vinařství s nádechem historie.

Filosofií vinařství je přivádět vína na svět s něžností, hýčkat je v průběhu mládí a utužit charakter při dospívání tak aby láska do nich vložená působila na naše zákazníky a ti se do vín bezvýhradně a navždy zamilovali. Historicky vinařství navazuje na práci cisterciáckých mnichů, kteří v Polešovicích zakládali první vinice a utvářeli tak krajinu a místní poměry. První zmínky o pěstování révy jsou z let 1 454. Dnes se vinařství snaží tvořit moderní vína z tradičních odrůd a dávat jim zajímavou tvář.

„Víno by mělo vyvolávat emoce a hlavně spoustu otázek.“

Bílé

 • Chardonnay 2020 420,- Kč

  Odrůdové zlatavé víno s vůní ananasu a broskví. Chuť je dlouhá a strukturovaná. Víno zrálo na velkém dubovém sudu a s minimem ošetřování. Lahvování probíhalo samospádem, bez použití filtru. Odrůda celosvětového charakteru. Na Slovácku velmi pěkně vyzrává a dělá žádaná vína pro gastronomii.

 • Ryzlink rýnský 2020 525,- Kč

  Bílé víno se zelenkavými odlesky. Vůně typická pro ryzlinky ze Slovácka, Tóny lučního kvítí, lipového květu a medu. Chuť je dlouhá, lehce minerální a perzistentní. V dochuti se objevují tóny žlutého ovoce a cukrového melounu. Odrůda ke Slovácku a k Polešovicím neodmyslitelně patří. Těžší půda a prudké svahy v okolí Polešovic jsou pro ni ideálním terroir.

 • Sylvánské zelené 2021 415,- Kč

  Šťavnaté víno světlé barvy se zelenkavými odlesky. Vlajková loď vinařství. Vůně limet a žlutého melounu. Chuť je minerální s nádechem salinity. Víno zrálo na velkých dubových sudech. Dochuť příjemně navinulá se šťavnatou kyselinkou. Sylván z Polešovic je velmi ceněné víno, roste na těžkých jílovitých půdách s příměsí slepencové břidlice. Hrozny dlouho dozrávají a víno je tak předurčeno k dlouhodobé archivaci.

 • Ryzlink vlašský 2021 520,- Kč

  Zlatavé víno se sytě žlutými odlesky. Vůně je plná a lehce nasládlá. Víno zrálo v sudech barrique pro maximální podporu minerality. Chuť je dlouhá s tóny vanilky a zralého banánu.

 • Rulandské bílé 2021, barrique 440,- Kč

  Sytě zlatavá barva a silný projev cukrového melounu ve vůni. To je Rulandské bílé z barrique sudů. Vůně výrazně nazrálá a plná. Chuť je šťavnatá s tóny kokosu a vanilky. Neztrácí ovšem svou svěžest a lehkost. Víno velmi dobře pitelné a odrůdové. Víno zrálo na dubových sudech plných 9 měsíců. Poté bylo plněno do lahví bez jakékoliv filtrace. Tím si víno zachová plnost a neustále zraje

 • Irsai Oliver 2022 390,- Kč

  Svěží, mladé víno s vysokou aromatikou muškátu a mandarinek. Chuť je díky zbytkovému cukru plná a díky šťavnaté kyselince není jen fádně sladké, zůstává svěží. Sklizeň hroznů probíhá ručně na konci srpna. Víno kvasí při velmi nízkých teplotách aby byla zachována plná vůně čerstvých hroznů.

Červené

0,75l
 • Rulandské modré 2021 540,- Kč

  Víno tmavě cihlové barvy zrající na starších sudech. Víno je zemité a připomíná vůni jahodového listí. Chuť je jemná a vyvážená, s lehce čokoládovou dochutí. Hrozny pochází z Polešovic z trati otočené na jihovýchod. Tyto polohy jsou přímo předurčeny pro pěstování vyzrálých pinotových odrůd.

0,75l
 • Merlot Cabernet Sauvignon 2021 440,- Kč

  Víno mícháno v poměru 80% Merlot a 20% Cabernet Sauvignon. Poměr, který funguje po celém světě již po staletí. Dává vzniknout vínu sytému v barvě i v chuti. Vůně lesního ovoce, švestek a čokolády. Zrání na sudech barrique podporuje délku a strukturu chutě.

Rosé

0,75l
 • Frankovka rosé 2022 340,- Kč

  Růžové víno s aromatickou malin a jahod. Chuť je šťavnatá a dlouhá. Zbytkový cukr a výrazný extrakt dává vínu obrovskou plnost a persistenci. Nakvášení hroznů na slupkách trvalo celou noc a proto je barva velmi sytá a vůně intenzivní. Tento proces je velmi náročný, ale pro výslednou chuť a vůni velmi důležitý.

Selekce vín

z francie

Made with love

Champagne

0,75l
 • Billecart Salmon Brut Reserve 2 800,- Kč

  Slámově žlutá barva s jemným perlením a krásnou pěnou. Svěží květinová vůně s doteky čerstvého ovoce a zralých hrušek. Zralá, plná, ale přesto svěží ovocná chuť.

  Odrůdy: 30% Pinot Noir, 30% Chardonnay, 40% Pinot Meunier

Bílé

0,75l
 • Sancerre 2020, Reverdy Pascal et Nicolas, AOC 1 030,- Kč

  Elegantní víno se otevírá pomalu a roste do dlouhého svěžího a minerálního závěru. Ve vůni převládají citrusy, nektarinky, grep, bezový květ, v chuti pak citrónová kůra, jablko, broskev. Spojení s lokálním kozím sýrem Crottin de Chavignol je ideální, nicméně může být podáváno k ústřicím a mořským plodům.

0,75l
 • Saint Veran 2020, Chalet Pouilly, AOC 870,- Kč

  Krásné Chardonnay z malého vinařského kraje Saint Veran v Burgundsku s tóny zralého podzimního ovoce a minerální živostí. V chuti koncentrované, komplexní, podpořené příjemnou svěžestí a dlouhou perzistencí. Vhodné jako aperitiv nebo k bílým masům a sýrům Brie.

Rosé

0,75l
 • Le Rosé 2021, Château Bas d’Aumelas 599,- Kč

  AOP Languedoc, bio víno

  Lahodné a šťavnaté rosé, kterého srdce tvoří čerstvé červené ovoce (lesní jahody, maliny) a svěží dotek máty. V chuti harmonicky dominuje ovocitost doplněná svěžími a jemnými tříslovinami. Víno se hodí k rybám, zejména k lososu, ale užijete si jej i jako aperitiv.

Červené

0,75l
 • Pinot Noir 2017, Poulleau, AOC Bourgogne 1 400,- Kč

  Elegantní červené burgunské s typickým buketem po višních a červeném rybízu. Ideální k pečené drůbeži, jemné zvěřině (terriny) a sýrům typu Reblochon nebo Gouda.

0,75l
 • Bordeaux Supérieur 2018, Château Fayau, AOC 669,- Kč

  Komplexní a plné Bordeaux s tóny tmavého ovoce a vanilky. V chuti živé, pružné, ovocité. Vhodně doprovází pečená či grilovaná masa.

0,75l
 • Côtes du Rhône 2021 585,- Kč

  Domaina Lafond Roc-Epine, AOP, bio víno

  Kulaté a okouzlující víno s buketem po zralém ovoci (třešně, černý rybíz) a podhoubí. V chuti sametové, krásně koncentrované. Víno si nejlépe vychutnáte s nejrůznějšími lahůdkami středomořské kuchyně.

0,75l
 • Malbec 2021, Domaine Ferrandiere, IGP 463,- Kč

  Plné víno, lahodně svěží, se sametovou strukturou. Vinifikace v tancích dodává tomuto Malbecu typický ovocitý charakter s dominancí ostružin. Vhodně doprovází uzeniny, grilovaná masa, drůbež a jemné sýry.

Selekce vín

z itálie

Vína šumivá a Frizzante

0,75l
 • Prosecco Frizzante DOC, Santa Anna, Veneto 350,- Kč

  Jemně perlivé Prosecco s decentně hroznově nasládlou chutí a Příjemnou kyselinkou. Aroma vína připomíná zelená jablka, broskve a zralé meruňky. V chuti je svěží s jemnou nasládlostí a delikátní harmonickou kyselinkou.

0,75l
 • Prosecco Brut DOC, V8, Veneto 440,- Kč

  Toto Prosecco má slámově žlutou barvu střední intenzity. Aroma má tóny jasmínových květů, zeleného jablka a hrušky. Ve sklenici vytváří hustou a sametovou pěnu, která se dlouho drží díky jemným bublinkám. Při ochutnání se snadno a příjemně pije, zpočátku svěží a jemné na patře, ponechává prostor pro ovocné vůně s tóny limetky a příjemnou chutí v závěru.

0,75l
 • Prosecco Rosé Millesimato DOC, Miazzi, Veneto 450,- Kč

  Růžové Prosecco, které je spojením hroznů Glera a Pinot nero. Díky dlouhé druhotné fermentaci získává velmi jemnou a vytrvalou perlivost. Barva je jemná světle růžová. Aroma je bohaté, ovocné s květinovým podtextem a náznakem bobulového ovoce. V chuti je jemné, bohaté a zároveň osvěžující s delikátní perlivostí.

0,75l
 • Cold Wine 9,5 Zerotondo alcohol free 460,- Kč

  Astoria, Veneto

  Šumivý nápoj z hroznové šťávy a CO2 . Vůně po hroznech s jemnou nasládlou chutí, která je doprovázena příjemnou kyselinkou. Nápoj působí svěže a velmi lehce. Hrozny jsou z vinic certifikovaných jako organická produkce. Veneto Val de Brun Vento, okolí Valldobbiadene.

  Obsah alkoholu: 0%

Bílé

0,75l
 • Gavi di Gavi DOCG, Bricco del Guazzi, Piemonte 760,- Kč

  Víno připravené z tradiční regionální odrůdy Cortese, světle žluté barvy a jemné vůně po žlutých melounech, s bylinkovo-květinovým aroma. Víno je suché s delikátní svěží chutí, harmonické s dobrou strukturou. Podléhá přísným pravidlům pro způsob a místo pěstování a přípravy, jenž mu zajišťuje jeho jedinečnost a zároveň zařazení v v nejvyšší kvalitativní kategorii italských vín DOCG.

0,75l
 • Pinot Grigio DOC, Kettmeir, Alto Adige 750,- Kč

  Pinot Grigio zeleno-žluté jiskrné barvy. Velice delikátní buket lučního kvítí. Tóny zralých hrušek a jablek. V chutí suché s vynikající ovocností a příjemnou tradiční kyselinkou.

0,75l
 • Soave Vintage DOC, Bertani, Veneto 705,- Kč

  Víno blyštivé žluté barvy s odlesky zlaté. V nose intenzivní, strukturované s florálními tóny a náznakem angreštu, broskve a meruňky. V chuti je doslova vibrující s dobrou kyselinkou a ovocným charakterem. Je plnější a strukturované s dlouhou dochutí

0,75l
 • Vermentino Melace DOC, Colle Massari, Toscana 585,- Kč

  Víno slámově žluté barvy. Intenzivní aroma s nádechem zelených jablek a bílých broskví s lehkým dotykem citrusového ovoce. V chuti velmi svěží s příjemnou kyselinkou a dobrou strukturou.

0,75l
 • Lugana Prestige DOC, Ca Maiol, Lombardia 420,- Kč

  Lugana je svěžím bílým vínem, které se produkuje na hranici regionů Veneto a Lombardie z místní odrůdy Turbiana. Má slámově žlutou barvu s odlesky zlata při delším zráním vína. Aroma je čerstvé s tóny zralého ovoce, zejména zelených jablek a bílých broskví se svěžím tónem citrusů. Je velmi vyvážené a kulaté s plnější chutí a výraznější mineralitou v závěru spolu s vynikající kyselinou.

0,75l
 • Pinot Grigio, Gorgo, Veneto 420,- Kč

  Velmi čisté a osvěžující víno odrůdy Rulandské šedé. Jemná zelenkavá barva s čistou jiskrou. Aroma je ovocné a připomíná zralé ovoce, zejména zelená jablka. V chuti osvěžující a lehké.

  Obsah alkoholu: 12,5 %
  Odrůda: Pinot Grigio (Rulandské šedé)

Rosé

0,75l
 • Bardolino Chiaretto DOC 420,- Kč

  Jemné růžové víno s lehkým odleskem třešňové barvy. Aroma čerstvého zralého ovoce. V chuti lehké, svěží s příjemnou kyselinkou a hladkým závěrem.

  Alkohol 12 %
  Odrůdy: Corvina, Rondinella, Molinara

Červené

0,75l
 • Barolo Tettimora DOCG, Scarpa, Piemonte 2 100,- Kč

  Klasické a velmi tradičně pojaté Barolo. Barva vína je u mladého vína jasně karmínová, oranžové odstíny se pak objevují ve starších ročnících. Aroma je jemné s tradičním nádechem lékořice, fialky a tabáku. Může jít i do balzamikových tónů. V chuti je silné a mohutné, elegantní tanin s dlouhou perzistencí. Mocné a velké Barolo.

0,75l
 • Valpolicella Ripasso DOC, Bertani, Veneto 705,- Kč

  Ripasso je starodávná metoda výroby vína, která vytváří komplexní a strukturované víno. Barva vína je fialová s rubínovými nuancemi. Vůně je velmi charakteristická s tóny zralých bobulí, ostružin, černého rybízu a zralých černých třešní. Chuť je vyvážená, živá a plná s delší dochutí a dobrou tříslovinou.

0,75l
 • Chianti Classico Primocolle DOCG 585,- Kč

  Villa Cerna, Toscana

  Klasické a velmi tradiční Chianti Classico. Barva vína je rubínová. Aroma je výraznější s tóny zralých třešní a višní, s nádechem tabáku a cedrového dřeva. V chuti bohaté ovocné a plné s dobrou tříslovinou, která se zráním zakulacuje.

0,75l
 • Lamùri Nero d'Avola DOC, Tasca, Sicilia 710,- Kč

  Klasické červené víno Sicílie z místní nejvíce rozšířené odrůdy Nero d´Avola. Disponuje rubínovou barvou s odlesky fialové. Aroma evokuje čerstvé zralé ovoce s lehkým tónem sladkého koření, vanilky a badyánu. V chuti je hřejivé, ovocné a delší.

0,75l
 • Bardolino, Gorgo, Veneto 420,- Kč

  Víno výrazné rubínové barvy s fialkovými odlesky. Aroma je intenzivní s tóny zralého červeného ovoce, zralých třešní a sladkého koření. V chuti je šťavnaté, ovocné a hladké.

  Obsah alkoholu: 12,5%
  Odrůdy: Corvina, Rondinella a Molinara.

0,75l
 • Primitivo di Puglia Il Pumo IGP 370,- Kč

  San Marzano, Puglia

  Červené víno z jedné z nejstarších kontinentálních rév, odrůdy Primitivo. Původní italská réva s jižanským charakterem, šťavnatým ovocným aroma po sušených lesních plodech, intenzivní barvou s jemně nafialovělými tóny a plnou chutí s jemnou tříslovinou, bohatou ovocností a pevnou strukturou v pozvolném závěru.

Selekce

z Portugalska

Vína šumivá a Frizzante

0,75l
 • Messias Brut método clásico 620,- Kč

  Zelenkavá citrusová barva. Jemná vůně, v níž se chlebové a kvasnicové tóny snoubí s příjemnými nuancemi kyselého čerstvého ovoce. V ústech má hedvábnou pěnu s pozoruhodnou hladkostí.

  Obsah alkoholu: 12 %
  Odrůdy: Arinto, Bical, Chardonnay, Baga

0,75l
 • Messias Brut método clássico tinto 720,- Kč

  Lehké a osvěžující šumivé víno, vyrábí se rychlým lisováním červené odrůdy Baga. Intenzivní rubínová barva. Komplexní vůně s tóny suchého ovoce. Dlouhotrvající čerstvá chuť v ústech.

  Obsah alkoholu: 12 %
  Odrůdy: Baga, Touriga Nacional

0,75l
 • Messias Vinho verde branco 420,- Kč

  Lehké mladé suché víno květinovo-ovocné vůně, svěží a lehce pitelné s jemným perlením a příjemnou dochutí. Zelenkavý citrusový vzhled. Intenzivní a velmi svěží ovocná vůně. Mírně sladká chuť a svěží a povzbuzující kyselinka.

  Obsah alkoholu: 8,5 %
  Odrůdy: Loureiro, Pedernã

Bílé

0,75l
 • Magnum Ribeiro Santo 2021 619,- Kč

  Suché víno světle citrusové barvy, doprovázené květinovým aroma s tropickými a vanilkovými tóny. V chuti je víno jemné s osvěžující kyselinkou, perzistentní.

  Obsah alkoholu: 12,5 %
  Odrůdy: Malvasia Fina, Encruzado

0,75l
 • Kopke Sao Luiz branco 2021 580,- Kč

  Víno, které zaujme vůní stromového ovoce, citrusů a květinových tónů. V chuti je objemné, pozoruhodně vyvážené a s výraznou kyselinkou. Svěží, suché, elegantní a velmi univerzální víno.

  Obsah alkoholu: 13 %
  Odrůdy: Rabigato, Viosinho, Arinto

0,75l
 • Boas Opta Branco 2022 420,- Kč

  Suché víno světle zelené barvy s aroma citrusů a minerálů. V chuti svěží s dobrou perzistencí. Velice svěží a příjemné víno.

  Obsah alkoholu: 12,5 %
  Odrůdy: Encruzado, Cerceal

Červené

0,75l
 • Magnum Ribeiro Santo 2020 594,- Kč

  Víno rubínové barvy, doprovázené vůní lesních plodů a borovicového jehličí. Dobře strukturované, suché, kořenité víno s živou kyselinkou.

  Obsah alkoholu: 13,5 %
  Odrůdy: Touriga Nacional, Alfrocheiro, Tinta Roriz

0,75l
 • Kopke Sao Luiz tinto 2019 539,- Kč

  Rubínová barva, poutavá vůně černých bobulí s jemnými tóny koření. V ústech je svěžest ovocných chutí obklopena jemnými tříslovinami, které z tohoto suchého vína činí elegantní víno.

  Obsah alkoholu: 13 %
  Odrůdy: Touriga Franca, Touriga Nacional, Tinta Cão

0,75l
 • Boas Opta Reserva 2019 625,- Kč

  Červené suché víno temně rubínové barvy. Ve vůni nalezneme zralé červené plody ovoce, nádech tabáku a moka. Jemné taniny v chuti jsou krásně vybalancované s chutí a svěžestí tohoto vína.

  Obsah alkoholu: 13 %
  Odrůdy: Alfrocheiro Preto, Tinta Roriz, Touriga

Oceníte naši unikátní atmosféru v podobě voucheru

Voucher

Potěšte své blízké dárkovým poukazem.
Věnujete tak skvělý gastronomický zážitek, podtržený profesionálním servisem a nezapomenutelnou atmosférou. Darovat ho můžete svým blízkým, zaměstnancům nebo obchodním partnerům. Poukázky lze objednat elektronicky nebo vyzvednout přímo v restauraci. Platnost dárkového poukazu je 1 rok od vydání, resp. zaplacení. Nedočerpaná hodnota je nevratná.